Pneumatiky

pneu

Dodáváme pneumatiky v provedení vzdušnicovém pro běžné i náročné pracovní podmínky, plnopryžovém a superelastickém, které jsou díky své vysoké životnosti vhodné pro vysoké pracovní zatížení a pro provozy s nebezpečím proražení pneumatiky ostrými předměty. Jako součást dodání pneumatik a kol nabízíme kompletní servis tj. dodání náhradních dílů, výměny kol a pneu a likvidace opotřebených pneu. Tyto služby jsou nutností hlavně u superelastických - plnopryžových pneumatik a obručí, při jejichž výměně se bez speciálního vybavení a techniky neobejdete. U superelastických pneu také zajišťujeme obnovu dezénu prořezáním.


pneu pneu pneupneupneu pneu

Přídavná zařízení

K usnadnění manipulace s materiálem a zlepšení efektivity práce nabízíme také přídavná zařízení k vysokozdvižným vozíkům. Tyto zařízení také zlepšují bezpečnost práce a také její přesnost, rychlost a spolehlivost. Dalšími přednostmi jsou: minimální náročnost na údržbu, jednoduchá montáž, vysoká kvalita všech použitých komponent, maximální těsnost všech hydraulických částí, jednoduchá obsluha, snadný přístup k důležitým celkům, vysoká mechanická odolnost, malé rozměry a váha při zachování potřebných vlastností.

prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi

Nosné vidlice

Nabízíme široký sortiment nosných vidlic pro všechny druhy vyráběných vozíků, všech tonáží a rozměrů, a také nástavce na vidlice

prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi

Akumulátory

Startovací baterie

Startovací baterie mají hlavní využití jako primární zdroj startování spalovacích motorů vysokozdvižných vozíků, manipulační techniky, automobilů, el. agregátů atd. Používají se též, jako hlavní zdroj energie pro pohon drobné manipulační techniky a strojů s nižším nárokem na elektrickou energii.

Naši firma dodává startovací baterie různých rozměrů, napětí a výkonů pro veškerou manipulační techniku, automobily atd.

prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi

Trakční baterie – dle požadavků zákazníka

Trakční baterie jsou zdrojem energie pro elektrické vysokozdvižné vozíky, elektrické tahače a plošinové vozíky, samohybné plošiny, elektromobily, ručně vedenou techniku a ostatní manipulační techniku využívající pro svůj pohon elektrickou energii.

Naše firma dodává trakční baterie poskytující vysokou úrověň výkonu a dlohodobou životnost pro veškerou manipulační techniku a samohybné stroje a to jak pro provozy s malým zatížením, tak pro náročné vícesměnné provozy. Vysoké učinnosti a životnosti námi dodávaných baterií bylo dosaženo použitím odolných desek a ostaních komponentů, díky tomu bylo dosaženo vyšších výkonů při zachování stávajících rozměrů baterií.


Dodáváme trakční baterie:

Samozřejmostí je možnost využití služeb našeho servisu. Novou baterii dopravíme, vyměníme ji za vadnou a vykoupíme použité  baterie.

Katalyzátory

Výfukové plyny obsahují několik složek, které jsou škodlivé pro zvířata, lidi a na životní prostředí. Velikost katalyzátoru závisí od obsahu motoru, množství a složení výfukových plynů a od požadovaného výstupu emisí. Nabídka zahrnuje dvě provedení a to svařované a sponové. U svařovaného provedení jsou vstupní a výstupní příruby svařované přímo na tělo katalyzátoru. Je to nejjednodušší provedení. Pro svoji kompaktnost se dá téměř všude použít. U sponového provedení jsou vstupní a výstupní příruby připojeny k tělu vlastního katalyzátoru pomocí rychloupínacích spon. Toto provedení umožňuje snadnou výměnu střední části těla katalyzátoru. Doporučuje se používat u starších, „špinavých“ motorů, kde je nutné periodické čištění katalyzátoru.

prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi

Sedačky

prislisenstvi

Nabízíme sedačky nejen do vysokozdvižných vozíků (dají se využít také pro stavební a zemní stroje) v několika provedeních – viz ilustrační foto. Nejjednodušší a nejlevnější je provedení ekonomické. V provedení standart nabízíme odpruženou sedačku s bezpečnostním pásem. Komfortní provedení - odpružená nastavitelná sedačka, lze doplnit opěrkami hlavy a rukou,  kapsou či schránkou na dokumenty,  bezpečnostní pás dle výběru statický, nebo samonavíjecí.


prislisenstvi

Sněhové řetězy

Jsme schopni dodat sněhové řetězy nejen na vysokozdvihy, ale i automobily , těžkou techniku, jako lakatoše atd.
Zajištujemě i výrobu atypických sněhových řetězú speciálně na míru. Praxe ukázala, že je mnohdy výhodnější použít pro řetěz silnější materiál.

prislisenstvi prislisenstvi
prislisenstvi

Vozíky jsou vytuněné

Dodáváme a montujeme kompletní příslušenství
k motorovým vysokozdvižným vozíkům